X Jubileuszowy Festiwal Piosenki Ułańskiej

Za nami 10 lat historii naszego festiwalu zawarte podczas obchodów X Jubileuszowego Festiwalu Piosenki Ułańskiej.
Moc emocji i wzruszeń, które towarzyszyły nam tego dnia nie da się ując w słowach. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim przedszkolom oraz szkołom podstawowym, które wzięły udział w festiwalu. Młodym artystom prezentującym swoje ogromne talenty wokalne, nauczycielom za serce i czas poświęcony w przygotowanie wychowankom.
Wielkie podziękowania kierujemy także do dzieci z grupy Jeżyki , które otworzyły festiwal montażem słowno muzycznym przygotowanym przez p. Olę, a także naszym cudownym absolwentom (Gabriela Łopuszyńska, Milena Frańczak, Piotr Semeniuk, Oliwia i Nina Antoniak oraz Julia Kiryk ), którzy uświetnili swoimi występami nasz jubileusz.