Wiosenne malowianie

We wtorek 12 marca 2024 roku obyło się kolejne spotkanie adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków. Maluszki miały okazję wziąć udział w wesołych zabawach muzycznych, z których największą radość sprawiła im deszczowa piosenka „Kap, kap, kap – krople deszczu złap” i spacer z parasolem, a także zabawa „Kolorowy wiatr” z wykorzystaniem barwnych wstążeczek.

Następnie dzieci z zainteresowaniem wzięły udział w zabawach badawczych „Tęcza” i „Wiosenne kwiaty”, co rozbudziło ich ciekawość świata. Na zakończenie na przyszłe przedszkolaki stworzyły na folii „Wiosenną łąkę” przy użyciu gąbeczek, pędzelków i farb oraz odwiedziła je prawdziwa Pani Wiosna!
Serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania.