Dzień dziecka

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się — ze wszystkich sił — tego, czego pragnie.” (Paulo Coelho)

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Dzieciom dużo zdrowia, uśmiechu i spełnienia marzeń. Niech każdy dzień będzie dla Was niesamowitą przygodą, pełną niespodzianek wprawiających w zadumę, zdumienie i zachwyt, które wywołują nie tylko wielkie sprawy i wydarzenia, ale przede wszystkim te małe, codzienne odkrycia tj. taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Dlatego też na przedszkolaków już od rana przygotowane były niespodzianki. Przed wejściem pojawiły się kolorowe balony oraz bańki mydlane, które wywoływały u dzieci uśmiech i radość, a dobiegająca muzyka sprawiała, że przedszkolaki w czwartkowy poranek tanecznym krokiem przekraczały próg przedszkola. Po śniadaniu wszystkie dzieci zaproszone zostały na plac przedszkolny, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Były dmuchańce, zawody sportowe, doświadczenia oraz konkurs na największą bańkę mydlaną. Nie zabrakło również pysznych lodów. Na pożegnanie wszystkie grupy otrzymały dyplom oraz prezent. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.